Divadelní kroužek vznikl v druhé polovině školního roku 2015-2016. Žáci se scházeli každé pondělí od 17:30 hodin do 18:30. Na začátku jsme si stanovili termín premiéry a námět divadelní hry. Každé pondělí byly napsány dvě stránky scénáře, které jsme si nakopírovali a učili se je číst a hrát. Moc děkuji za obrovskou pomoc na scénáři Adrianě Musilové, která pomáhala se psaním a nápady.

Jeden víkend jsme přespali ve škole, kdy jsme pracovali na kulisách, hráli a zkoušeli a běhali po jevišti, aby naše výkony byli možno co nejlepší. Tím jak se blížil čas premiéry, tím se naše kroužky protahovali a domů jsme chodili i dost pozdě.

Nálada na kroužkách byla úžasná, přesto že se tady setkali žáci různého věku a někteří se do této doby ani neznali. Přesto vznikl dobrý kolektiv.

Premiéra pro nás byla zkouška ohněm, kdy bylo velmi náročné se poprat s trémou. Vše naštěstí dobře dopadlo.  S našimi výkony jsme byli spokojeni. Nyní už budeme jen čekat zda se za rok opět sejdeme a zkusíme podat alespoň stejně kvalitní výkon.

Divadelní hra: Kde je Šulc?

Napsal: Jitka Horynová, Adriana Musilová

Herci: Roman Břinčil, Eliška Jandová, Michaela Kubcová, Irena Velebná, Šárka Plechačová, Adriana Musilová, Andrea Kovaříková, Roman Myšák, Pavel Lakatoš, Jitka Horynová

Technické zázemí: Roman Myšák, Pavel Lakatoš, Veronika Čepová, Luděk Hnilička

ikjljk